Gelukkig en Gezond 2021!!

By 28 december 2020 NVST organisatie

2020 was voor iedereen een bijzonder jaar in allerlei opzichten. Als vereniging bleken we goed te kunnen schakelen naar online contact en de eerste online ALV werd door een record aantal deelnemers bezocht. En ook de tweede online ALV van dit jaar was productief en verbindend.

Achter de schermen is niet stil gezeten binnen onze vereniging. de verschillende commissies hebben weer veel werk verzet. En het bestuur is inmiddels versterkt met nieuwe leden en compleet met 4 bestuursleden.

Dank jullie wel voor alle inzet, samenwerking en medewerking.  Onze vereniging is door alle leden constant in beweging, we doen dit met elkaar!

We kijken uit naar een nieuw jaar, waarin we elkaar hopelijk weer ´live´ gaan zien en allerlei mooie plannen uitgevoerd kunnen gaan worden.

Voor iedereen een gelukkig en vooral gezond 2021!

Leave a Reply